Hat Elektrik

Hakkımızda

Hat Elektrik2005 yılında HAT ELEKTRİK ELEKTRONİK  olarak kuruldu. 2006 yılı sonu itibarıyla HAT ELEKTRİK ENERJİ San ve Tic. Ltd. Şti. olarak aynı adreste faaliyetine devam etmektedir.
Şirketimiz yeni kurulmasına rağmen endüstriyel elektrik ve otomasyon alanında tercübeli kadrosuyla büyük projeler yapmıştır. Türkiye nin bir çok İlinde ayrıca Arabistan, Rusya, Türkmenistan  genel olarak toz , yağ  ve kimya tesislerinde elektrik tesisatı, PLC otomasyon ve alarm sistemleri yapmaktadır.
 
Vizyon
 
Elektrik sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
Hat Elektrik, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.
"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
Hat Elektrik, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yapmaktır.
 
Misyon
 
•    Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,
•    Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
•    Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
•    Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
•    Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
•    Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
•    Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,
•    Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.


Etiketler : Hakkımızda